Kurumsal Ses Hizmetleri

Sabit Ücret Yok

Kurumsal ses hizmetlerimizden faydalanan tüm müşterilerimiz
hiçbir sabit ücret ödemez.

Hesaplı ve Tasarruflu

Yeterli kalite internet bulunan tüm iş yeri ve kurumların
çok daha hesaplı fiyatlarla arama yapmasını sağlar.
 
 

Avantajları Nelerdir ?


• Sabit ücret ödemezsiniz.

• Mevcut telefon hatlarınıza yenisini eklemenize gerek olmaksızın dilediğiniz sayıda harici sistem hattı oluşturabilirsiniz. Oluşturulacak hatlar için bir bedel ödemezsiniz.

• Sistemi kurduracağınız tüm şube, bayileriniz ve sisteme sahip tüm firma ve kurumlar ile sistem içerisinde yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

• Sistem üzerinden aradığınız bir görüşmeyi, görüşme esnasında telefonu kapatmadan gerek aynı ilde gerekse farklı ilde veya ülkedeki, sisteme sahip bayi veya şubenize aktararak görüşmye aktardığınız yerdki kişi ile devam etmesini sağlayarak zaman kaybetmeden sorulara yanıt verebilir veya sorunları kısa zamanda çözebilirsiniz.

• Sistem kurulduktan sonra müşterinin yetkili gösterdiği bir veya birden fazla kişi için sistem denetim paneli oluşturulur. Yetki verilen kişiler sistem panelinden tüm yapılan görüşmeleri aranan numaraları, görüşme sürelerini, aranan bir numaranın hangi tarih aralığında kaç kez arandığını ve bu aramaların bedellerini, hangi dahili hattın hangi numaralar ile görüştüğünü, ve tüm bu detaylı bilgileri bedelleri ile görebilirler. Değişik riterlerde yapabilecekleri denetimleri istediklerinde istatistik veya liste olarak bilgisayara belge olarak indirebilir mail olarak gönderebilir veya basılı evrak olarak dosyalama yapabilirler.

• Tek bir internet hattı ile aynı anda 30 farklı dış görüşme yapabilirsiniz.

• Dış aramalarınızda sistemi kullanacağınızdan telekom hattınızın meşguliyeti sadece dışarıdan gelen aramalara yanıt verileceğinden çok daha az meşgul olacaktır.

KONUŞMA PAKETLERİ

Paket Adı Taahhütsüz
Fiyat
24 Ay Taahhütlü
Fiyat
Her Yöne 100 Dk. 8 TL 6 TL
Her Yöne 250 Dk. 20 TL 15 TL
Her Yöne 500 Dk. 40 TL 30 TL
Her Yöne 1000 Dk. 80 TL 60 TL
Her Yöne 2500 Dk. 200 TL 150 TL
Her Yöne 5000 Dk. 400 TL 300 TL
Her Yöne 10000 Dk. 800 TL 600 TL
Her Yöne 15000 Dk 1200 TL 900 TL
Her Yöne 25000 Dk. 2000 TL 1500 TL

 

Ses Hizmetleri


Kurumsal Ses Hizmeti, yeterli kalite internet bulunan tüm işyeri ve kurumların çok daha hesaplı fiyatlarla arama yapmasını sağlar. Burada yapılacak fiyat avantajları ile, % 70 lere varan tasarruflar elde edilebilmektedir.

En hesaplı fiyatlarla görüşmek sizinde hakkınız, Sanal Santral’ e gelin ve hesaplı görüşmeye hemen başlayın.

Marta Teknoloji | Kurumsal Ses Hizmetleri