Marta Teknoloji San. Tic. A.Ş
Mersin Üniversitesi Teknopark İdari Binası B35/B02
Yenişehir
33340 Mersin
+90 850 441 3 441
+90 324 350 0 350
08:00-18:00

Başlıca Çözümler

Marta Teknoloji A.Ş, çözümcü ve sağlayıcı olarak sunduğumuz başlıca ürünler aşağıda sunulmuştur. Ayrıca Teknoloji Hizmetlerimiz ile entegre çözümler üretilmektedir.

Santa CloudPBX

Bulut Tabanlı Multi-Tenant IP Santral ile tüm iletişiminizi buluta taşıyabilirsiniz. Bu sayede lokasyondan bağımsız telefon, konferans, faks, seslimail ve gelişmiş karşılama hizmetlerini kullanabilirsiniz.

SIP Firewall (Ar-Ge)

IP Tabanlı ses iletişiminde santral-IP telefon, Santral-Ses Sağlayıcı devresi arasında konuşlandırılarak; Saldırı ve Sahtekârlık Tespiti, Saldırı ve Sahtekârlık önleme,
Faturalandırma (Billing), BTK Raporlama ve Temel Performans Göstergesi elde etme, İmkânlarını sağlayacak olan VoIP güvenlik ve raporlama çözümü; ses iletişiminin güvenliğini sağlayarak olası illegal çağrıların ve ele geçirmelerin önüne geçilmesini sağlayacaktır.

Ses Hizmetleri

Numara Tahsis/Taşıma, SMS, Online Faks, Ses Paketleri, Konferans Görüşme, Çağrı Yönlendirme, Kurumsal Ses Ücretlendirmesi, Aylık Dakika Servisleri, Kullandıkça ödeme Özel sesli karşılama

Profesyonel Çözümler

Mevcut ve/veya yeni kurulması planlanan Sunucu, Sistem Odası, Ağ Yapısı, Sanallaştırma, Switch, Router, Firewall vb. hizmetlerin üstlenilmesinde uzman ekiplerimizce profesyonel hizmetler sunulmaktadır. Aylık Bakım Destek Anlaşmalarını yanı sıra Teknolojik Danışmanlık Hizmetleride sunulmaktadır.

Lucia Network Analiz Yazılımı

Network'ünüzde ne olup bittiği konusunda önemli verilere sahip olun, anında SMS, Mail, Mobile Uygulamalardan bildirim alarak haberdar olun. Networkünüzdeki Cihazlarınızın, ısı, işlemci yükü, ram, disk, camera alarmları, ethernet trafikleri, donanım değişiklikleri, SNMP verileri anazleri, Port kontrolleri ve yüzlerce Sensörlerle bildirim alabilirsiniz. Online harita üzerinde cihazlarını canlı olarak açık kapalı durumlarının bilgilerini görebilirsiniz.

Profesyonel Güvenlik Çözümleri

IP Kamera Sistemleri, Kayıt Sistemleri, Kablolama, Güvenlik Kamera Odaları, VideoWALL Hizmetleri Sunulmaktadır.

KimLock Kimlik Tekilleştirme Yazılımı

Uygulamamız Kurumsal Kurum ve Şirketler için önceliklendirilmiştir. İşletmeye göre değişiklik gösretebilen uygulamamız genel tanımı ile kurum içindeki diğer uygulamaların erişimlerinin denetimi, kullanıcı adı ve şifrelerinin doğrulamaları, fazlalık ve unutulan şifrelerin sistemten atılması, şifrelerin güvenlik politikalarına göre harf biçim, uzunluk gibi değişiklilik zorunlulukları, ayrılan personellere ait yada benzeri durumlar için açılan hesapların temizlenmesi süreçlerini yönetmekle beraber, uygulamar arasında tek bir kullanıcı adı ve şifre ile dolaşmaları ve erişim sağlamalarını kolaylaştıran tekilleştirme yöntemidir.

SanTakip İş Takip Yazılımı

Müşterilerinizle yürütmekte olduğunuz iş ilerlemeli Projelerinizi takip edebileceğiniz, Görev, iş ilerleme, Süre, Ücret, harcama, stok, Teklif, Faks, Teminat, finans, Personel izin, Avans yönetimi yapan yazılım tüm süreçlerinizi eksiksiz kontrol edebilirsiniz.

PaiPa Video-Text Arşivleme Yazılımı

PaiPa sayesinde Camera Kayıt cihazlarınıza metin ekleyerek canlı olay günlüğü saklayabilirsiniz. (Ör: Parasayma,POS, Extre, Kasaraporu, vb.)

Marta Teknoloji A.Ş,olarak  İş Ortaklarımız ve Partnerlerimiz ile birlikte yürüttüğümüz çalışmalarımız, kısa zamanda bir çok projede üstlendiğimiz görev ve danışmanlıklarımıza göz atmanızı isteriz.

“En yeni bilgi, iletişim ve internet

teknolojilerini kullanarak müşterilerine

dünya standartlarında çözümler sunmak”

ilkesiyle yola çıkan Marta Teknoloji A.Ş., öncelikle

Voip iletişimi ve internet teknolojilerine yönelik güvenlik,

saldırı tespit ve kayıt alma yazılımı

projelerinin geliştirildiği bir Teknopark firmasıdır.

 

 

Marta Teknoloji A.Ş | Teknolojide Yenilikçi Adım
Follow by Email
YouTube
LinkedIn