Marta Teknoloji San. Tic. A.Ş
Mersin Üniversitesi Teknopark İdari Binası B35/B02
Yenişehir
33340 Mersin
+90 850 441 3 441
+90 324 350 0 350
08:00-18:00

Kurumsal Ses Hizmetleri

Sabit Ücret Yok

Kurumsal ses hizmetlerimizden faydalanan tüm müşterilerimiz
hiçbir sabit ücret ödemez.

Hesaplı ve Tasarruflu

Yeterli kalite internet bulunan tüm iş yeri ve kurumların
çok daha hesaplı fiyatlarla arama yapmasını sağlar.

Sanal Santral Nedir &Avantajları Nelerdir ?

 

Bulut ortamında, sizin ihtiyaçlarınıza özel hazırlanmış, gelişmiş ve güvenilir bir “IP Telefon Santral” hizmetidir.

 

Avantajları Nelerdir ?


• Sabit ücret ödemezsiniz.

• Mevcut telefon hatlarınıza yenisini eklemenize gerek olmaksızın dilediğiniz sayıda harici sistem hattı oluşturabilirsiniz. Oluşturulacak hatlar için bir bedel ödemezsiniz.

• Sistemi kurduracağınız tüm şube, bayileriniz ve sisteme sahip tüm firma ve kurumlar ile sistem içerisinde yapacağınız görüşmeler ücretsizdir.

• Sistem üzerinden aradığınız bir görüşmeyi, görüşme esnasında telefonu kapatmadan gerek aynı ilde gerekse farklı ilde veya ülkedeki, sisteme sahip bayi veya şubenize aktararak görüşmye aktardığınız yerdki kişi ile devam etmesini sağlayarak zaman kaybetmeden sorulara yanıt verebilir veya sorunları kısa zamanda çözebilirsiniz.

• Sistem kurulduktan sonra müşterinin yetkili gösterdiği bir veya birden fazla kişi için sistem denetim paneli oluşturulur. Yetki verilen kişiler sistem panelinden tüm yapılan görüşmeleri aranan numaraları, görüşme sürelerini, aranan bir numaranın hangi tarih aralığında kaç kez arandığını ve bu aramaların bedellerini, hangi dahili hattın hangi numaralar ile görüştüğünü, ve tüm bu detaylı bilgileri bedelleri ile görebilirler. Değişik riterlerde yapabilecekleri denetimleri istediklerinde istatistik veya liste olarak bilgisayara belge olarak indirebilir mail olarak gönderebilir veya basılı evrak olarak dosyalama yapabilirler.

• Tek bir internet hattı ile aynı anda 30 farklı dış görüşme yapabilirsiniz.

• Dış aramalarınızda sistemi kullanacağınızdan telekom hattınızın meşguliyeti sadece dışarıdan gelen aramalara yanıt verileceğinden çok daha az meşgul olacaktır.

 

 

Ses Hizmetleri


Kurumsal Ses Hizmeti, yeterli kalite internet bulunan tüm işyeri ve kurumların çok daha hesaplı fiyatlarla arama yapmasını sağlar. Burada yapılacak fiyat avantajları ile, % 70 lere varan tasarruflar elde edilebilmektedir.

En hesaplı fiyatlarla görüşmek sizinde hakkınız, Sanal Santral’ e gelin ve hesaplı görüşmeye hemen başlayın.

Tüm Şubeleriniz İçin Tek Santral

Sanal Santral ile tüm şubeleriniz için ayrı ayrı değil tek santral üzerinden haberleşirsiniz.Şubeleriniz kendi aralarında sınırsız ve ücretsiz görüşürler.

Her Yerden Ulaşılabilir Olun

Sanal Santral ile ofisiniz veya çalışanlarınız nerede olursa olsun, sadece internet bağlantısının olması çalışması için yeterlidir.

Sadece İhtiyaçınız Kadar Kiralayın

Sanal Santral ile ileride ihtiyaç duyacağınız yapıyı şimdiden ödemenize gerek yok. Kolay bir şekilde istediğinizde santral sisteminizi büyütebilirsiniz.

Kolay ve Ücretsiz Taşınır

Ofisinizi taşırken kolaylıkla santralinizi taşırsınız, tek yapmanız gereken yeni ofisinizde bir internet bağlantısı olması. Taşıma işlemleriniz devam ederken sorun yaşamamanız için çağrılarınız yönlendirme ile çalışabilir.

Sabit Ücret Yok

Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

Ekonomik Görüşme Paketleri

Sanal Santral kurumsal ses hizmeti ile görüşme maliyetlerinizi %80’e varan oranlarda düşürebilir, kaliteli hizmete daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Karşılama Robotu (IVR)

Sizi arayanlara profesyonel bir karşılama anonsu ile karşılama sağlayıp, kolayca istedikleri kişiye ve departmana ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Veritabanı entegreli özel çözümleriniz için Sanal Santral Pİ özelliğimizden faydalabilirsiniz.

Görüşme Ses Kaydı

Sanal Santral ile santralinizdeki tüm ses görüşmelerini kayıt altına alabilir, müşteri şikayeti durumunda analiz etmek üzere anında indirebilir ve dinleyebilirsiniz.

Detaylı Raporlama Özelliği

Sanal Santral ile santralinize gelen ve giden tüm çağrıların detaylı raporlamasını alabilir, çağrı merkezi seyiyesinde bu raporlarınızı yorumlayabilirsiniz. Bu raporlama modülü ile her çağrınızı özenle değerlendirip satışlarınızı attırabilirsiniz.

SMS Modülü

Santral sisteminizle entegre sms gönderme işlemleri yapabilirsiniz. Arayanlara otomatik sms gönderme,Cevapsız çağrıları sms gönderme, İstediğiniz bilgileri müşterilerinize sms gönderme işlemlerini yapabilirsiniz.

Yazılım Entegrasyonu

Sanal Santral’i kullanmış olduğunuz CRM veya yazılımınızla entegre edebilirsiniz. Yazılımınız üzerinden gelen çağrıları görebilir ve çağrı başlatabilirsiniz.

Cevapsız Çağrı Bildirimi

Sanal Santral’de sizi arayıp ulaşamayan müşterileriniz anında mail olarak size gönderilir. Satış, teknik, muhasebe gibi her departmanınıza özel cevapsız çağrı bildirimi ayrı ayrı yapılabilir.

Ip Santralle / Bulut Santralle Kullanım

Sabit numarayı şirketlerde kullanmak için en gelişmiş yöntem ip santral sistemleridir. Ip santrale tanımlanan sabit numara için, ip santralin özelliğine göre istenilen senaryo uygulanabilir.

VoIP Gateway Cihazıyla Kullanım

Voip gateway cihazıyla kullanım, genellikle analog santral kullanan ve ip santral yatırımı yapmak istemeyen şirketlerde sabit numarayı santral üzerinden kullanabilmek için tercih edilmektedir.

Ip Telefonla Kullanım

Sabit numarayı ip telefona tanımlayarak kullanım şeklidir. Genellikle bireysel bir çözümdür. Fakat Ip santral ile ip telefonu bir arada kullanmak şartıyla kurumsal bir çözüm olarak tercih edilmektedir.

Akıllı Telefonla Kullanım

Android ve IOS yüklü akıllı telefonlarına yükleyeceğeniz mobil uygulamalar ile internetin olduğu heryerden kullanabilirsiniz.

Bilgisayarla Kullanım

Windows ve OS yüklü bilgisayarlarınızdan masaüstü telefon programlarını yükleyerek coğrafi numaranızı kullanabilirsiniz.

Yönlendirme Yaparak Kullanım

Bu yöntem sadece sabit numaraya dışarıdan (inbound) çağrı almak için tercih edilebilir. Bu yöntemle arama yapmak mümkün değildir.

0850 NUMARA & COĞRAFİ NUMARA 

Kurumsal kimliğinize katkı sağlayacak, 0850 numara veya coğrafi numaraları (0212, 0216, 0312, 0232) ücretsiz rezerve eder, bulut santral ya da lokal IP santral ile kullanarak, yeni nesil dijital iletişimin avantajlarını hemen yaşamaya başlayabilirsiniz. Ücretsiz rezervasyon formunu doldurarak, 0850 numaralar ve bu hatları nasıl kullanacağınız hakkında uzmanlarımızdan anında bilgi & destek alabilirsiniz.

 

NUMARA TAHSİS VE TAŞIMANIN AVANTAJLARI


• İster numaranızı Sanal Santral’e taşıyın, isterseniz size yeni vereceğimiz (0212,0312.0232 ve diğer alan kodları) coğrafi numaralar veya 0850’li numaralar ile Sabit Telefon Hizmetinden yararlanmaya hemen başlayabilirsiniz!


Sabit Ücret Yok: Hattınızı Sanal Santral operatörlüğüne taşıyarak sabit ücretlerden kurtulabilirsiniz. Sabit hat ücreti ödemeden özgürce hattınızı kullanabilirsiniz.

Dijital Hat Özelliği: Hattınızı taşıdığımızda artık dijital bir hatta sahip olursunuz. Tek hat üzerinden yüzlerce çağrı gelse dahi meşgul çalmaz ve çağrı size ulaşır.

Ekonomik Görüşme Paketleri: Sanal Santral kurumsal ses hizmeti ile görüşme maliyetlerinizi %80’e varan oranlarda düşürebilir, kaliteli hizmete daha ekonomik fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Yönlendirme: Gelen çağrılarınızı cebinize, sabit telefonunuza veya santralinize yönlendirebilirsiniz. Yani siz nasıl isterseniz ve nerede olursanız çağrılar size her şekilde ulaşır.

 

SÖZLEŞME VE FORMLAR

SÖZLEŞME VE FORM LİSTESİ
Bireysel Sanal Santral Abonelik Sözleşmesi İNDİR
Kurumsal Sanal Santral Abonelik Sözleşmesi İNDİR
Kurumsal Numara Taşıma Formu İNDİR
Bireysel Numara Taşıma Formu İNDİR

NUMARA TAŞIMA

0850'li numaranızı veya 0212, 0312 vb. alan kodlu numaralarınızı Sanal Santral'e taşıyarak, avantajlardan yararlan!

TÜZEL FİRMALAR İÇİN TAŞIMA İŞLEMLERİ
Numara Taşıma Formu Islak İmzalı İNDİR
İlgili Sözleşmeler Islak İmzalı
Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi TC Kimlik No Yazmalı
Vergi Levhası
Yetkili Kişinin İmza Sirküleri
Ticaret odasından alınmış olan “Faaliyet Belgesi”, “Ticari Sicil Belgesi”, “Oda Sicil Kayıt Sureti” ya da Türkiye 6.Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı Herhangi Biri
ŞAHIS FİRMALARI İÇİN TAŞIMA İŞLEMLERİ
Numara Taşıma Formu Islak İmzalı İNDİR
İlgili Sözleşmeler Islak İmzalı
Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi TC Kimlik No Yazmalı
Vergi Levhası
Yetkili Kişinin İmza Sirküleri
BİREYSEL TAŞIMA İŞLEMLERİ
Numara Taşıma Formu Islak İmzalı İNDİR
İlgili Sözleşmeler Islak İmzalı
Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi TC Kimlik No Yazmalı
Yerleşim Yeri Doğrulama (İkametgah)

NUMARA TAHSİS

0850'li numaranızı veya 0212, 0312 vb. alan kodlu numaralarınızı Sanal Santral'den tahsis ederek, avantajlardan yararlan!

TÜZEL FİRMALAR İÇİN TAHSİS İŞLEMLERİ
Numara Tahsis Formu Islak İmzalı İNDİR
İlgili Sözleşmeler Islak İmzalı
Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi TC Kimlik No Yazmalı
Vergi Levhası
Yetkili Kişinin İmza Sirküleri
Ticaret odasından alınmış olan “Faaliyet Belgesi”, “Ticari Sicil Belgesi”, “Oda Sicil Kayıt Sureti” ya da Türkiye 6.Ticaret Sicil Gazetesi’nde yayınlanmış olan ticaret ünvanı ilanı Herhangi Biri
ŞAHIS FİRMALARI İÇİN TAHSİS İŞLEMLERİ
Numara Tahsis Formu Islak İmzalı İNDİR
İlgili Sözleşmeler Islak İmzalı
Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi TC Kimlik No Yazmalı
Vergi Levhası
Yetkili Kişinin İmza Sirküleri
Dernek, Vakıf, Sendikalar İçin
İlgili Sözleşmeler Islak İmzalı
Yetki Belgesi Fotokopisi
Yetkili Kişinin Kimlik Fotokopisi TC Kimlik No Yazmalı
Karar Defteri Fotokopisi Noterden Onaylı İlk Sayfası Ve Karar Sayfası
Dernek faalıyet belgesi

İşleminizin başlayabilmesi için lütfen ilgili belgeleri imzalayarak " Sanal Santral A.Ş - 1371 Sok. No:5/702 Konak / İzmir" adresine gönderiniz.

Marta Teknoloji A.Ş | Kurumsal Ses Hizmetleri
Follow by Email
YouTube
LinkedIn