Marta Teknoloji San. Tic. A.Ş
Mersin Üniversitesi Teknopark İdari Binası B35/B02
Yenişehir
33340 Mersin
+90 850 441 3 441
+90 324 350 0 350
08:00-18:00

Biz Kimiz?

2016 yılında “En yeni bilgi, iletişim ve internet teknolojilerini kullanarak müşterilerine dünya standartlarında çözümler sunmak” ilkesiyle yola çıkan Marta Teknoloji A.Ş., öncelikle Voip iletişimi ve internet teknolojilerine yönelik güvenlik, saldırı tespit ve kayıt alma yazılımı projelerinin geliştirildiği bir şirkettir.

Marta Teknoloji A.Ş. yazılım geliştirmekle beraber, Kamu kurumları, orta – büyük ölçekli özel sektör şirketlerinin; İletişim Altyapısı, Ağ Sistemleri, Güvenlik Duvarı, Sanallaştırma, Antivirüs, Network Altyapısı, Kablosuz Ağ Sistemleri, Güvenlik Kamerası Sistemleri konularında projelendirme, entegratörlük ve danışmanlık hizmetleri konusunda da aktif olarak rol almaktadır.

<?php echo pulse_output(); ?>

Marta Teknoloji A.Ş. aynı zamanda güvenlik yazılımlarının teknik destek ve kurulumu, noktadan noktaya kablosuz ağların kurulumu, teknik desteği ve merkezi antivirüs gibi birçok alanda yerli üreticiler ile işbirliği içerisinde çalışmakta Türkiye’deki yerli üreticiler tarafından en çok tercih edilen entegratör firma ünvanını alma konusunda emin adımlarla ilerlemektedir. Marta Teknoloji A.Ş. tamamen kendi bünyesinde bulunan yazılım ekibi ile geliştirdiği Voip Firewall (Ses iletişim güvenliği) yazılımını üretme konusunda da başarılı bir süreç yönetmektedir. Bu yazılım sayesinde operatör ses sağlayıcılar verdikleri hizmetin kalitesini arttırmak, loglama yapabilmek ve güvenliği sağlamak gibi gayelerini yerine getirmektedirler.

Marta Teknoloji olarak Türkiye Siber Kümelenmesi 100 e yakın firma üyesi olarak yoluna devam etmektedir. Kümede 4 adet Yazılım Ürünleri ile ülkemizde yerli yazılım üretici sınıfında gelişim göstermeyi hedeflemiş  Teknoloji firmasıdır. Mersin Teknopark’da faaliyet göstermekle beraber bir İzmir Ofisimiz’le hizmetlerimiz devam etmektedir. Teknoloji odaklı çözümler hedefleyerek yazılım ve Ar-Ge çalışmalarımız devam etmektedir.

Siber Kümelenme Ürün Hizmet Eğitim Kataloğu

Vizyon & Misyon

VİZYON

Firmamızın ulusal / uluslararası iletişim ve teknoloji pazarlarında etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

MİSYON

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst seviyede karşılamak, Müşterilerimiz ile aramızda güçlü bir iletişim ile duygusal bir bağ yaratmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve yurt dışı pazarlarda aktif rol alıp sektörün en çok tercih edilen lider teknoloji firması olmak, rekabet gücümüzü ve kârlılığımızı arttırmak.


Marta Teknoloji A.Ş | Hakkımızda
Follow by Email
YouTube
LinkedIn